Adresa restaurace/klubu:

Ondříčkova 503/29 130 00 Prague 3, Czech Republic

Rezervace:

Telefon: +420 725 511 451 
Email: rezervace@slusnejkanal.cz

Otevírací doba:

Bar /Restaurace  pondělí až čtvrtek od 17:00 do 03:00 

Bar / Restaurace pátek a sobota od 17:00 do 04:00

Bar / Restaurace neděle od 17:00 do 22:00.Představení Restaurant Music Baru Slušnej Kanál:

Restaurant Music Bar Slušnej Kanál je jediný podnik svého druhu v ČR, který doslova žije muzikou.  Součástí dvoupatrového Slusnej Kanalobjektu je rozsáhlá projekce televizní stanice SLUŠNEJ KANÁL TV, která je spoluvlastníkem restaurace. Na televizních obrazovkách v našem Music Baru lze na vaše eventové akce pustit rockové videoklipy z databáze televize SLUŠNEJ KANÁL TV, live koncerty, prezentace nebo si sestavit vlastní playlist z kanálu YouTube. Díky úzkému propojení s českou hudební scénou pořádáme unplugged koncerty známých i méně známých hudebních skupin, dále firemní večírky, pomaturitní večírky a další možné akce za možného doprovodu známých umělců, kapel a interpretů. To vše doplňuje příjemné prostředí, obsluha a bezkonkurenční ceny nápojů i jídel z moderní gastronomie v centru Prahy.

Informace pro kapely / interprety:

Restaurant Music Bar Slušnej Kanál nabízí prostor pro uspořádání akustických / unplugged koncertů. Kompletní ozvučení koncertu je zajištěno profesionální technikou a zvukařem z naší strany. Koncerty standardně propagujeme přes naší partnerskou televizi SLUŠNEJ KANÁL TV www.slusnejkanal.cz. Pokud máš kapelu, pro kterou tento speciální druh vystoupení není problém, napiš na e-mail produkce@slusnejkanal.cz.

Veřejná doprava

Tramvaj 5, 26, 24 Bus 136 Zastávka Olšanské náměstí
Najděte vlastní spoj pražské MHD – zde >

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.